fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Simmer Plachta Apex 5,3 - 2015

Doprava zdarma
Kód: 03576
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Simmer
Naše cena: 8 990 Kč s DPH
Běžná cena: 16 600 Kč
Sleva: 7 610 Kč
{{cluster.nazev}}


Stěžeň:400/19
Boom175 cm
Velikost:5,3
Kategorie:crossover
Spír:5
Vario:fixed
Cam:0
Luff:416 cm


APEX

Simmer Apex 2015

Zbrusu nová plachta nahrazující v kolekci Simmer úspěšný model IRON. Crossover wave plachta APEX nabízí výborný výkon, vysokou top-speed a skvělou ovladatelnost. Plachta je ideální pro průměrné evropské podmínky. Oproti svému předchůdci nabízí modernější design, kompaktnější outline a širší komínek, který znamená nárůst výkonu.

Hlava plachty je z materiálu Q-Ply, takže plachta je lehčí, což má pozitivní vliv na manévrovací schopnosti. Efektivnější profil umožňuje použití menší plachty pro srovnatelný výkon, což se rovněž projevuje lepší ovladatelností během manévrů.

APEX má 5 spír a relativně nízký poměr štíhlosti (aspect ratio). Jedná se o nejstabilnější wave plachtu v nabídce Simmer s velkým větrným rozsahem a perfektní ovladatelností (nejen) při vysokých skocích.

  • low-end výkon, high-end ovladatelnost
  • Kompaktní outline - extrémní stabilita při jízdě i během skoků
  • Plnější a výkonnější profil pro lepší versatilitu
  • Krystalicky čistá průhlednost
  • Výborná schopnost depoweru pomáhá v kritických momentech, při manévrech a dodává plachtě odpouštěcí charakter.
  • Variabilní možnosti nastavení: menší vypnutí ve stěžni poskytuje více výkonu, při větší tenzi plachta nabízí větší rozsah a lehce se ovládá.

Testimonials


Marcus Ryberg S-303

 

"Apex je doslova turbo pohon! Poskytuje všechny benefity power wave plachty, výborný  low-end potenciál, rychlý nástup do skluzu a skvělou stabilitu při skocích. Zároveň nabízí výhody typické  pro plachtu Blacktip, jako je snadné ovládání a perfektní schopnost depoweru v kritických momentech, při manévrech."


Video:


Technologie:

Simmer 2015 - Sail Technology