fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Privátní nákup

Provozujeme kamennou prodejnu již od roku 1995. Nabízíme odborné poradenství při výběru windsurfing, kite, paddleboard a lyžařského sortimentu. Dlouhodobě se pohybujeme i v oblasti závodního lyžování. Rádi Vám poradíme i se servisováním Vašich lyží ať už u nás v servisu Montana nebo Vám vysvětlíme možnosti ručního broušení v domácích podmínkách. Samozřejmostí je možnost dodání veškerého potřebného sortimentu.

Nakupujete rádi v obchodech, kde pro majitele neznamená činnost pouze byznys, ale je i velkým koníčkem a kde tímto sportem žije celá rodina? Chcete více rozebrat technologii lyží, poradit ohledně výběru lyží více do hloubky a navíc v čase, který Vám plně vyhovuje? Využijte naší služby "Privátního nakupování".

Nabízíme individuální domluvu návštěvy našeho obchodu a to i v případě potřeby mimo běžnou otevírací dobu, kdy se Vám budeme osobně a zdarma věnovat.

Termín si lze domluvit na e-mailu: praha@fanatic.cz

 

(5 страница) надувная лодка купить(5 страница) купить надувную лодку(4 страница) лодочный мотор(3 страница) купить лодочный мотор(3 страница) мотор для лодки(3 страница) купить мотор для лодки(2 страница) лодка риб/a>nebo nás konktaktuje:  +420 608 330 814