fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Arrows Oplachtění iRig One XS

Doprava zdarma
Kód: 04264
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Arrows
Naše cena: 6 660 Kč s DPH
Běžná cena: 7 990 Kč
Sleva: 1 330 Kč
{{cluster.nazev}}


Stěžeň:
Boom
Velikost:
Kategorie:
Spír:
Vario:
Cam:
Luff:


Arrows iRIG ONE

Arrows iRIG ONE

Převratné nafukovací oplachtění. iRIG ONE je nafukovací all-in-one oplachtění, které zahrnuje vše potřebné. Nepotřebujete tedy další drahé komponenty, jako ráhno, stěžeň a nástavec. Jen přijedete k vodě, vyndáte iRIG ze skladného batohu, během okamžiku snadno nafouknete, pomocí přiloženého adaptéru spojít s windsurfingovým, nebo SUP boardem a můžete okamžitě objevovat krásy windsurfingu.

iRIG nemá ambice nahradit plnohodnotné windsurfingové plachty schopné jízdy ve skluzu. Je to řešené určené pro ryze rekreační surfaře, či příležitostné milovníky vodních sportů, kteří chtějí vyzkoušet, jaké to je, když vás po vodní hladině pohání jeden ze základních přírodních elementů - vítr.

Naprosto ideální je iRIG ONE pro výuku dětí. Oplachtění je lehounké, plave na vodě, takže i menší a subtilní děti nemají problém je vytáhnout z vody a nechat se unášet větrem. Neodradí je fyzicky náročnější vytahování plachty z vody jako je tomu u klasických oplachtění. Přitom pro iRIG platí stejné principy a mechanismy ovládání, jako pro běžné plachty, jen je vše mnohem snazší.

mezi značné výhody nafukovacího řešení patří také skladnost, celý komplet ve sfouknutém stavu a přepravním vaku zabere stejně místa jako  menší batůžek.

Features:

  • lehké a skladné řešení
  • hmotnost méně než 2 kg
  • snadné a rychlé nafouknutí běžnou pumpou pro SUP boardy (není součástí dodávky)
  • snadná manipulace
  • efektnivní a snadné učení prvních kroků windsurfingu
  • stabilita oplachtění ve větru do cca 6 m/s
  • adaptér pro nafouknutí
  • jezdec (starplate) pro připojení k WS plováku, či paddle boardu (je součástí dodávky)

iRIG ONE je dostupný ve čtyřech velikostech, od nejmenší XS až po největší L. Volba velikosti závisí na výšce jezdce. Nejmenší velikost XS je vhodná spíše pro malé předškolní děti, velikosti M a L mohou sloužit i pro dospělé surfaře.:

Velikostní tabulka:

Velikost: XS S M L
Výška jezdce: do 120 cm 120 - 145 cm 140 - 180 cm 175 - 200 cm

 

 

Pozor, nafukovací pumpa není součástí dodávky, pouze adaptér. Použít můžete jakoukoli pumpu od běžného paddle boardu, či kitu, nebo normální pumpu pro nafukovací matrace, čluny a pod. Pro nafouknutí použijete přiložený adaptér.

Video: