fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Fanatic Gecko 112 LTD - 2016

Doprava zdarma
Kód: 03689
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic
Naše cena: 29 900 Kč s DPH
Běžná cena: 52 900 Kč
Sleva: 23 000 Kč
{{cluster.nazev}}


Šířka:73 cm
Délka:239 cm
Váha:7.0 kg
Ostruha:Choco Fins Spirit C1 38cm /Black LTD; Power Box
Rozsah plachet:5.5 – 8.5 m²
Technologie:Innegra Carbon Basalt Cork Light Finish
Kategorie:freeride
Výtlak:112 l
Poutka:4


Fanatic Gecko LTD 2016

Revoluce u klasického freeride boardu – tak by se dal nazvat projekt Sebastiana Wenzela, který vrací do hry výraz funboard.  Širší a tenčí Gecko je jedním z nejpřátelštějších freeride boardů na trhu. Surfování nikdy nebylo tak snadné jako na tomto plováku. Díky větší šířce a tenčímu tvaru vám pro skluz bude stačit méně výtlaku, což má pozitivní vliv na větrný rozsah a také na manévrovací schopnosti boardu. Gecko je velmi stabilní a vyvážené při halsách, i takový Duck jibe je tak doslova hračkou.

Perfektní distribuce výtlaku  a plochá paluba, přecházející v poměrně tenké hrany, dodává jezci dokonale stabilní a bezpečný pocit z jízdy. GECko se při jibech krásně zařízne do vodní hladiny a vykrouží dokonale plynulý oblouk, jako na carvingových lyžích. Obrovskou předností plováku je rychlý a snadný nástup do skluzu. I ti, kdo ještě nikdy ve skluzu nejeli, se jen postaví, nastaví plachtu a budou ohromeni, jak snadné to je.

Vzhled boardu oživila nová trendy grafika. Plováky Gecko jsou tradičně dostupné hned ve 3 výrobních technologiích, od odolné HRS, přes nejprodávanější Bamboo Sandwich až po Hi-Tech konstrukci Innegra Carbon, určenou pro fajnšmekry.

Detaily:

  • Redukovaný hydrodynamický odpor díky 75° pintail zádi
  • Široká kompaktní outline pro rychlý nástup do skluzu a snadné manévry
  • Prodloužená délka a více paralelní outline u větších velikostí  (120+) pro lepší stabilitu a podporu skluzu
  • Výkonná csoop-rocker linie s vyšší přídí a menším úhlem zádi
  • Plochá paluba a tenké hrany pro ultimátní carvingové zážitky při halsách
  • Plochý panel s power V na zádi přechází do jemné konkávy směrem dopředu pro snazší nástup do skluzu a snadnou ovladatelnost

Testimonials:

Gecko LTD 112 (Windsurf UK 353 03/2016)

„…Instinktivně rychlý nástup do skluzu a zaručená spolehlivost dělají z plováku Gecko ohromující platformu pro všechny, kdo postupují k jízdě v silnějším větru a náročnějších podmínkách. Board hladce akceleruje a dosahuje výborných rychlostí, přitom se na něm vždy cítíte mimořádně bezpečně a jistě. Gecko je stabilní pod nohama, ostruha poskytuje dobrou zpětnou odezvu, takže dokonale vnímáte trakci plováku…“

Technologie - IC / BSLT / LF:

Technolofie - ICBCS / LF

Innegra CarbonV technologii, použité u LTD verzí freeridově orientovaných boardů, je použita unikátní kombinace Innegra Carbon tkaniny s dalším nově použitým materiálem v sendvičové vrstvě paluby - korkem. Korek je skvělým shock absorbérem, díky své dlouhotrvající schopnosti pohlcovat rázy a v sendvičové vrstvě na palubě plováku do značné míry nahrazuje PVC. 

Korek má výborný poměr mezi houževnatostí a váhou, jde tedy o ideální materiálpro windsurfingové plováky.  Díky svým unikátním vlastnostem poskytuje jezdci dosud nepoznaný jízdní komfort a navíc se jedná o přírodně obnovitelný materiál (korek je kůra, která na korkovníku v pravidelných intervalech dorůstá).  Fanatic jej používá ve spojení s nově vyvinutou Basalt tkaninou, která díky tomu, že nepotřebuje tolik nasytit pryskyřicí, přináší další úsporu v hmotnosti.


Video: