fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Do odvolání doprava Geiss při platbě převodem ZDARMA. (Bude upraveno při potvrzení objednávky)
Poradenství po tel. 608 330 814, možnost případné změny velikostí, možnost individuálních odběrů po domluvě na prodejně, servis na vyžádání.

Přeji klidnou hlavu, zdraví a rád Vás opět všechny uvidím po zprovoznění prodejny, jsem zde pro Vás již od roku 1995.
Děkuji Martin Novotný

Fanatic SUP board Rapid AirTouring 11´0" - 2019

Doprava zdarma
Kód: 04194
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic
Naše cena: 22 900 Kč s DPH
Běžná cena: 32 900 Kč
Sleva: 10 000 Kč
{{cluster.nazev}}


Tloušťka:6" / 15 cm
Délka:11'0'' / 335.3 cm
Ostruha:4 x Rapid HD 7cm glued / 1x Race Air 20cm, RTM, US Box
Technologie:Double layer HD
Výtlak:330 l
Kategorie:nafukovací SUP na divokou vodu
Šířka:34" / 86.4 cm


Rapid Air Touring

RAPID AIR TOURING
(nafukovací SUP board pro divokou vodu)

Speciální board určený pro sjíždění delších úseků divokých řek. Díky větší šířce a výtlaku je board extra stabilní. Čtyři malé HD ostruhy usnadňují projetí mělkých vod a dávají boardu skvělé manévrovací schopnosti. Přidání větší centrální ostruhy zlepšuje vedení boardu. Plovák je vyroben v technologii HD Double Layer, která je zárukou odolnosti a dlouhé životnosti i při použití na divoké vodě, kde board dostává hodně zabrat.

DETAILY:

 • Široký kompaktní šejp pro velkou stabilitu a manévrovací schopnosti v proudu
 • Dvoucestná pumpa Fanatic Power Pump - 2 směrné pumpování pro obě, poté jednosměrné pro tlak
 • Komfortní a ergonomický batoh s extra polstrováním, 2 popruhy, bočním madlem, ooděleným prostorem pro pumpu a příslušenství
 • kolečka pro snadný transport
 • technologie HD Double Layer Light od nejlepšího světového výrobce
 • vysoká pevnost a možnost nafouknout na vysoký tlak = vyšší tuhost a rychlost
 • Diamond nášlapy pro perfektní grip
 • kvalitní materiály a pečlivý výrobní proces
 • atraktivní potisk na palubě i dně boardu, dosud nedosažitelná kvalita
 • HD mini quad fin setup - 4 krátké ostruhy pro rychlé obraty i v mělké vodě
 • 1 centrální US box ostruha
 • kvalitní nášlapy pro pohodlný grip, tažná oka
 • integrováná síťka pro uppevnění vybavení (oblečení, lahev s pitím atd)

Více o SUP:

Užijte si výhod úžasné zábavy a skvělého prostředku ke zlepšení kondice a bodybuildingu v podání relativně mladého ale velmi dynamicky se rozvíjejícího sportu -  SUP (Stand Up Paddling - pádlování ve stoje) nyní v praktické nafukovací podobě.

Kromě malého a kladného balení je velkou předností nafukovacích SUP plováků Fly Air univerzálnost jejich využití. Můžete si tak během dovolené dopřát adrenalin při sjíždění příbojových vln s pádlem v ruce, závodit s kamarády na hladké vodě lokálního rybníku či jezera, zažít velkou zábavu při sjíždění peřejí či šlajsen řeky, nebo si udělat romantickou vyjížďku při západu slunce se svojí polovičkou. Nekonečnou zábavu si s SUP boardem samozřejmě užijí vaše děti.

Pádlování ve stoje vám umožní posílit svaly vnitřního korzetu, které jsou důležité pro správné držení těla a pomůže vám zbavit se různých  neduhů způsobených sedavým typem života. Rozvijí cit pro stabilitu, zlepšuje držení těla a motorické schopnosti.

Díky promyšlené konstrukci a tzv. Dropstitch PVC Technologii ,kdy je nafukovací board uvnitř vyzpevněn statisíci vláken vedoucích od dna k palubě, které po nafouknutí vytvářejí jakousi suchou laminaci, je plovák velmi tuhý a budete tak velmi překvapeni jeho jízdními vlastnostmi. Fly Air je velmi rychlý a agilní board, který si svými vlastnostmi nijak nezadá s klasickou konstrukcí SUP boardů.

Výhodou je také velká odolnost vůči poškození. Materiál je neskutečně odolný, rozhodně se nemusíte bát, že byste při běžném užívání plovák nějak poničili. Díky přiložené vysoce účinné pumpě je nafouknutí boardu doslova hračkou a otázkou pár minutek. Taktéž vypuštění a sbalení boardu je dílem okamžiku. Praktický obal v podobě batohu usnad'nuje manipulaci a přenášení.

TECHNOLOGIE

Double Layer HD:

HD technologie vychází z prémiové konstrukce, ale jak už název napovídá, je ještě odolnější. Použita je silnější vrstva Tarpaulinu, takže boardy jsou ještě lépe chráněny před poškozením i v náročnějších podmínkách, například při sjíždění divokých řek. U plováků VIPER AIR a RAPID AIR je pak přidána ještě třetí vrstva po celém obvodu, pro maximální pevnost.

Nejodolnější dostupná technologie nafukovacích SUP boardů na trhu. Dvě speciálně konstruované vrstvy jednak poskytují velkou pevnost a odolnost vůči poškození, ale díky tomu, že boardy vyrobené touto technologií lze nafouknout na tlak vyšší než 20 PSI, mají vysokou tuhost, která v reálu znamená výrazně vyšší rychlost a také účinnost záběru - jedete rychleji a přitom k tomu stačí menší úsilí. Každý, kdo měl někdy možnost srovnat jízdu na SUP boardu  s Premium technologií potvrdí, jak velký rozdíl v jízdě board poskytuje ve srovnání s levnými čínskými SUP plováky.

Double layer Technology

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Součástí balení je komfortní přepravní bag s popruhy přes rameno a kolečky, kvalitní high speed pumpa s manometrem, sada lepení a 2 integrované ostruhy a 1 odnímatelná hlavní ostruha (US box).

VIDEO: