fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Do odvolání doprava Geiss při platbě převodem ZDARMA. (Bude upraveno při potvrzení objednávky)
Poradenství po tel. 608 330 814, možnost případné změny velikostí, možnost individuálních odběrů po domluvě na prodejně, servis na vyžádání.

Přeji klidnou hlavu, zdraví a rád Vás opět všechny uvidím po zprovoznění prodejny, jsem zde pro Vás již od roku 1995.
Děkuji Martin Novotný

Fanatic SUP board Viper Air Windsurf Pure 355 - 2019

Doprava zdarma
Kód: 04195
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic
Naše cena: 16 900 Kč s DPH
Běžná cena: 28 900 Kč
Sleva: 12 000 Kč
{{cluster.nazev}}


Tloušťka:6" / 15 cm
Délka:11'0" / 335.3 cm
Ostruha:2 x US Box 10 / 1 x Fly 19.5cm / 1x Fly Race 22cm
Technologie:Pure Drop Stitch Light
Výtlak:355 l
Kategorie:nafukovací WS / SUP
Šířka:33.5" / 85.1 cm


Viper Air Pure

VIPER AIR PURE
(nafukovací WS/SUP board)

Fanatic Viper Air Pure je nafukovací windSUP board určený primárně pro windsurfing.  Plovák je velmi stabilní, takže vám umožní zvládnout základy windsurfingu a objevit krásy tohoto úžasného sportu.  Předností boardu je také Single Layer Drop Stitch technologie, díky které je Viper velmi lehký board . Rozsáhlý EVA nášlap je zárukou dobrého gripu a zároveň chrání před odřeninami při pádech.

Kromě klasického zadního US boxu je plovák osazen ještě středovým US boxem pro připojení středové ostruhy, která zvyšuje stabilitu boardu a jeho stoupavost proti větru při windsurfingu. Obě ostruhy jsou samozřejmě součástí balení.

DETAILY:

  • Dvoucestná pumpa s manometrem Fanatic Power Pump - 2 směrné pumpování pro obě, poté jednosměrné pro tlak
  • Komfortní a ergonomický batoh s extra polstrováním, 2 popruhy, bočním madlem, ooděleným prostorem pro pumpu a příslušenství
  • Technologie Single Layer Light od nejlepšího světového výrobce
  • Diamond nášlapy pro perfektní grip
  • Kvalitní materiály a pečlivý výrobní proces
  • Atraktivní potisk na palubě i dně boardu, dosud nedosažitelná kvalita
  • Odnímatelná centrální US box ostruha (není třeba žádných nástrojů)
  • Přídavná středová ostruha pro vyšší stablitu a stoupavost
  • Kvalitní nášlapy pro pohodlný grip, tažná oka
  • Integrovaná síťka pro uppevnění vybavení (oblečení, lahev s pitím atd)

Více o SUP:

Užijte si výhod úžasné zábavy a skvělého prostředku ke zlepšení kondice a bodybuildingu v podání relativně mladého ale velmi dynamicky se rozvíjejícího sportu -  SUP (Stand Up Paddling - pádlování ve stoje) nyní v praktické nafukovací podobě.

Kromě malého a kladného balení je velkou předností nafukovacích SUP plováků Fly Air univerzálnost jejich využití. Můžete si tak během dovolené dopřát adrenalin při sjíždění příbojových vln s pádlem v ruce, závodit s kamarády na hladké vodě lokálního rybníku či jezera, zažít velkou zábavu při sjíždění peřejí či šlajsen řeky, nebo si udělat romantickou vyjížďku při západu slunce se svojí polovičkou. Nekonečnou zábavu si s SUP boardem samozřejmě užijí vaše děti.

Pádlování ve stoje vám umožní posílit svaly vnitřního korzetu, které jsou důležité pro správné držení těla a pomůže vám zbavit se různých  neduhů způsobených sedavým typem života. Rozvijí cit pro stabilitu, zlepšuje držení těla a motorické schopnosti.

Díky promyšlené konstrukci a tzv. Dropstitch PVC Technologii ,kdy je nafukovací board uvnitř vyzpevněn statisíci vláken vedoucích od dna k palubě, které po nafouknutí vytvářejí jakousi suchou laminaci, je plovák velmi tuhý a budete tak velmi překvapeni jeho jízdními vlastnostmi. Fly Air je velmi rychlý a agilní board, který si svými vlastnostmi nijak nezadá s klasickou konstrukcí SUP boardů.

Výhodou je také velká odolnost vůči poškození. Materiál je neskutečně odolný, rozhodně se nemusíte bát, že byste při běžném užívání plovák nějak poničili. Díky přiložené vysoce účinné pumpě je nafouknutí boardu doslova hračkou a otázkou pár minutek. Taktéž vypuštění a sbalení boardu je dílem okamžiku. Praktický obal v podobě batohu usnad'nuje manipulaci a přenášení.

TECHNOLOGIE

PURE:

Technologie Pure

Lehká jednovrstvá drop stitch technologie od renomovaného výrobce s výborným poměrem hmotnost / kvalita / cena.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Součástí balení je přepravní bag s popruhy přes rameno, kvalitní high speed double pumpa s manometrem, sada lepení a 2 odnímatelné ostruhy (US box).

VIDEO: