fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Fanatic SUP board Ripper Air Windsurf

Doprava zdarma
Kód: 03563
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic
Naše cena: 17 900 Kč s DPH
Běžná cena: 30 900 Kč
Sleva: 13 000 Kč
{{cluster.nazev}}


Tloušťka:4.5'' / 11.5 cm
Délka:274.3 cm
Ostruha:2 × Fly 19.5 cm; 2 × US Box 10"
Technologie:Premium Double Layer Light
Výtlak:187 l
Kategorie:inflatable ws
Šířka:73.7 cm


Ripper Air WS Premium

RIPPER AIR WS PREMIUM
(nafukovací SUP board)

Fanatic Fly Air Premium představuje špičku v třídě nafukovacích SUP boardů.  Špičková technologie, propracované tvary a vysoká kvalita provedení, to jsou klíčové atributy těchto boardů.

RIPPER AIR WS je nafukovací WindSUP board určený pro děti. Díky uzpůsobeným rozměrům a výtlaku usnadní vašim dětem vstup do světa vodních sportů a to jak při windsurfingu, tak při paddleboardingu.

Plovák má jendu zadní US box ostruhu a dále US box centrální ostruhu, která zvyšuje stabilitu boaru a při windsurfingu usnadňuje jízdu proti větru.

DETAILY:

 • Nová dvoucestná pumpa Fanatic Power Pump - 2 směrné pumpování pro obě, poté jednosměrné pro tlak
 • Nový komfortní a ergonomický batoh s extra polstrováním, 2 popruhy, bočním madlem, ooděleným prostorem pro pumpu a příslušenství
 • kolečka pro snadný transport
 • WS mastfoot insert - možnost připojení kloubu s oplachtěním a využítí pro windsurfing
 • technologie Doble Layer Light od nejlepšího světového výrobce
 • vysoká pevnost a možnost nafouknout na vysoký tlak = vyšší tuhost a rychlost
 • Diamond nášlapy pro perfektní grip
 • kvalitní materiály a pečlivý výrobní proces
 • centrální US box ostruha pro stabilitu a stoupavost
 • atraktivní potisk na palubě i dně boardu, dosud nedosažitelná kvalita
 • integrované boční ostruhy pro rychlejší přípravu k jízdě i balení
 • odnímatelná centrální US box ostruha (není třeba žádných nástrojů)
 • kvalitní nášlapy pro pohodlný grip, tažná oka
 • integrováná síťka pro uppevnění vybavení (oblečení, lahev s pitím atd)
 • propracovaný transportní obal s vnitřními kapsami a popruhy přes rameno
 • kvalitní HP (High Pressure) pumpa s manometrem pro rychlé a snadné nafouknutí

Více o SUP:

Užijte si výhod úžasné zábavy a skvělého prostředku ke zlepšení kondice a bodybuildingu v podání relativně mladého ale velmi dynamicky se rozvíjejícího sportu -  SUP (Stand Up Paddling - pádlování ve stoje) nyní v praktické nafukovací podobě.

Kromě malého a kladného balení je velkou předností nafukovacích SUP plováků Fly Air univerzálnost jejich využití. Můžete si tak během dovolené dopřát adrenalin při sjíždění příbojových vln s pádlem v ruce, závodit s kamarády na hladké vodě lokálního rybníku či jezera, zažít velkou zábavu při sjíždění peřejí či šlajsen řeky, nebo si udělat romantickou vyjížďku při západu slunce se svojí polovičkou. Nekonečnou zábavu si s SUP boardem samozřejmě užijí vaše děti.

Pádlování ve stoje vám umožní posílit svaly vnitřního korzetu, které jsou důležité pro správné držení těla a pomůže vám zbavit se různých  neduhů způsobených sedavým typem života. Rozvijí cit pro stabilitu, zlepšuje držení těla a motorické schopnosti.

Díky promyšlené konstrukci a tzv. Dropstitch PVC Technologii ,kdy je nafukovací board uvnitř vyzpevněn statisíci vláken vedoucích od dna k palubě, které po nafouknutí vytvářejí jakousi suchou laminaci, je plovák velmi tuhý a budete tak velmi překvapeni jeho jízdními vlastnostmi. Fly Air je velmi rychlý a agilní board, který si svými vlastnostmi nijak nezadá s klasickou konstrukcí SUP boardů.

Výhodou je také velká odolnost vůči poškození. Materiál je neskutečně odolný, rozhodně se nemusíte bát, že byste při běžném užívání plovák nějak poničili. Díky přiložené vysoce účinné pumpě je nafouknutí boardu doslova hračkou a otázkou pár minutek. Taktéž vypuštění a sbalení boardu je dílem okamžiku. Praktický obal v podobě batohu usnad'nuje manipulaci a přenášení.

TECHNOLOGIE

Double Layer Heavy Duty:

Nejodolnější konstrukce nafukovacích boardů.  Nejlepší dostupná technologie nafukovacích SUP boardů na trhu. Dvě speciálně konstruované vrstvy jednak poskytují velkou pevnost a odolnost vůči poškození, ale díky tomu, že boardy vyrobené touto technologií lze nafouknout na tlak vyšší než 20 PSI, mají vysokou tuhost, která v reálu znamená výrazně vyšší rychlost a také účinnost záběru - jedete rychleji a přitom k tomu stačí menší úsilí. Každý, kdo měl někdy možnost srovnat jízdu na SUP boardu  s Premium technologií potvrdí, jak velký rozdíl v jízdě board poskytuje ve srovnání s levnými čínskými SUP plováky.

Premium technologie Fanaticu je zárukou špičkových jízdních vlastností. Budete překvapeni jak rychle mohou jet nafukovací SUP boardy!

Double layer HD Technology

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Součástí balení je komfortní přepravní bag s popruhy přes rameno a kolečky, kvalitní high speed pumpa s manometrem, sada lepení a 2 integrované ostruhy a 1 odnímatelná hlavní ostruha (US box).

VIDEO: