fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Tabou 3S 96 LTD - 2015

Doprava zdarma
Kód: 03133
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Tabou
Naše cena: 22 900 Kč s DPH
Běžná cena: 43 900 Kč
Sleva: 21 000 Kč
{{cluster.nazev}}
3S 96 LTD    - 2015


Šířka:61 cm
Délka:239 cm
Váha:6.50 kg
Ostruha:Tabou Freeride 28; power box
Rozsah plachet:4.2 – 6.6 m²
Technologie:Light Carbon Kevlar Sandwich
Kategorie:wave / freestyle / freemove
Výtlak:96 l
Poutka:4


Tabou 3S LTD

3S - (wave / freestyle / freemove)

3S  je oblíbená řada velmi univerzálních wave/freestyle/freeride boardů. Pojem, který nejvíce vystihuje modelovou řadu 3S, je „triple fun“ (trojitá zábava).

Pokud často střídáte revíry, surfujete v rozličných podmínkách, ve vlnách i na hladké vodě, chcete vyzkoušet klasický waveridingu, freestyle triky, nebo freeride s kamarády, není nutné mít x různých boardů. Stačí jediný, pokud zvolíte ten pravý – Tabou 3S.

Na trhu asi není board, který by měl větší rozsah využití. Pro sezónu 2014 byly přepracovány velikosti 96 a 106l, které jsou nyní posunuty více k wave a fungují perfektně jako light wind wave boardy. Boardy 3S jsou k dispozici také ve full sandwich carbon kevlar technologii s označením LTD.

Testimonials:

Fabien Vollenweider – Tabou shaper 

Fabien Vollenweider

„Protože plováky 3S jsou proslulé svou univerzálností, bylo pro nás důležité tento základní atribut zachovat. Soustředili jsme se na to, abychom je zrychlili.

Podařilo se nám to zejména pomocí dvoustupňových cut-outů na zádi, redukovaná skluzná plocha výrazně zvýšila top speed boardu.

Ve vlně tato stupňovitá záď funguje jako kick tail, plovák dokáže zatočit na mnohem menším rádiusu.“

 

 

 

Cedric Bordes

„Můžu říct, že tyhle allround boardy jsou neskutečně zábavné. Zvládají freestyle, jsou velmi rychlé, dá se s nimi parádně a vysoko vyskočit, snadno točí. 3S doslova „požírá“ choppy a cítíte se na něm, jako byste se vznášeli na kouzelném létajícím koberci.“


 

Technologie:

Detaily o technologii a obrázek s vyšším rozlišením naleznete dole v galerii.