fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Vandal Plachta Riot 5,8 - 2015

Doprava zdarma
Kód: 03438
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Vandal
Naše cena: 7 200 Kč s DPH
Běžná cena: 10 900 Kč
Sleva: 3 700 Kč
{{cluster.nazev}}
Plachta Riot 5,8 - 2015


Velikost:5,8
Kategorie:crossover plachta
Spír:5
Vario:fix
Cam:-
Luff:427 cm
Stěžeň:400/19
Boom181 cm


RIOT

CROSSOVER WAVE

RIOT je crossover wave / freestyle plachta s výjimečným ovládáním a překvapivým výkonem. Plachta dokonale plní požadavky většiny vlnových jezdců - působí neuvěřitelně lehce v rukou, nabízí konstantní výkon při jízdě i manévrech a je za všech okolností a ve  všech režimech jízdy dokonale a snadno ovladatelná. Vyznavači freestyle zase ocení instantní POP, který je klíčem pro moderní triky.

Plachta má velmi kompaktní design s poměrně krátkým stěžněm,  což je výhodou při manévrech, nový Riot je výkonější a stabilnější. Díky použití lehčích materiálů a novému BCP konceptu, je plachta velmi vyvážená a poskytuje široké možnosti využití.

  • Nově navržená allround wavw/freestyle plachta
  • Velikosti 3,6 - 5,0 mají 4 spíry
  • Velikosti 5,3 - 5,8 mají 5 spír
  • Všechny plachty lze nastrojit na stěžeň 400/19
  • Silikonové protektory švů chrání choulostivé švy před přešoupáním o palubu boardu
  • Strap-on systems - snadné srolování plachty a fixace ve srolovaném stavu

O značce Vandal:

Vandal je dceřiným projektem společnosti Gaastra. Šéfdesignérem plachet je vlastník značky Gaastra Knut Budig. Cílem bylo nabídnout na trh řadu produktů určených zejména pro mladou generaci. Konstrukčně vychází plachty Vandal z designu Gaastry, plachty jsou vyráběny ve stejné fabrice, při výrobě jsou použity stejně kvalitní materiály, technická řešení a detaily provedení.

Protože však značka není zatížená velkými náklady na marketing, drahé jezdce, nákladnou inzerci atd. může Vandal nabízet své velmi kvalitní produkty za příznivé a mladým dostupné ceny. Velkou roli v tom samozřejmě hraje zázemí  vlastní továrny Gaastry a její vývojové centrum.

U produktů Vandal tak důležitý poměr mezi cenou a kvalitou vychází velmi výhodně.