fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Tabou Rocket Wide 108 CED - 2015

Doprava zdarma
Kód: 03507
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Tabou
Naše cena: 21 900 Kč s DPH
Běžná cena: 42 500 Kč
Sleva: 20 600 Kč
{{cluster.nazev}}


Váha:7,7 kg
Ostruha:Freeride 34; Powerbox
Rozsah plachet:4.7 – 8.0 m²
Technologie:Airex Full Sandwich HD
Kategorie:freeride
Výtlak:108 l
Poutka:4
Šířka:73 cm
Délka:240 cm


Tabou Rocket Wide CED

ROCKER WIDE CED (freeride)

Zcela nový board v kolekci značky Tabou je výsledkem spousty hodin testování a modifikací jak na vodě,  tak před monitorem počítače. Výsledkem je board, který je velmi lehce ovladatelný, jde během zlomku vteřiny do skluzu i v tom nejslabším větru a má obrovský rozsah použití.

Jak už název napovídá, plovák vychází z oblíbené řady Rocket. Rocket wide je logicky širší, má tenčí tvar k snazšímu nástupu do skluzu a k dosažení širšího větrného rozsahu. Board má modifikovanou linii rockeru, která lépe odpovídá širší kluzné ploše a tak je plovák navzdory své šířce překvapivě hbitý při manévrech.

Rocket wide velmi snadno akceleruje a má solidní top speed. Ta je sice o chloupek nižší než u klasického Rocketu, ale je mnohem snazší se k těm top rychlostem přiblížit.

Testimonials:

Fabien Vollenweider – Tabou shaper 

Fabien Vollenweider

„Snažili jsme se zachovat všechny atributy, které se podílejí na úspěchu naší standardní edice plováku Rocket a přetransformovali je do moderného širšího a tenčího šejpu Rocket Wide.

Výsledkem je nová outline s větší šířkou v prostoru předních poutek pro snazší nástup do skluzu a low-end výkon a naopak redukovanou šíří zádi pro lepší manévrovací schopnosti.

Rocket wide jde v mžiku do skluzu, má neskutečnou akceleraci a na tak široký board až překvapivě vysokou top-speed. Rocket Wide je velmi stabilní což okamžitě poznáte při nájezdu do halsy, kde dokáže eliminovat chyby jezdce.“

 


Ross Williams

„Jízda na tomhle plováku je neuvěřitelná! Každý by si to měl vyzkoušet. Po vodě doslova létá a přitom jej máte v každý okamžik plně pod kontrolou. Freeriding pro mě nikdy nebyl tak sexy, jako s tímhle boardem, zážitek je unikátní a neobyčejný!“


 


Technologie: