fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Fanatic Gecko 133 HRS - 2016

Doprava zdarma
Kód: 03681
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic
Naše cena: 19 900 Kč s DPH
Běžná cena: 33 900 Kč
Sleva: 14 000 Kč
{{cluster.nazev}}


Šířka:78 cm
Délka:246 cm
Váha:9.75 kg
Ostruha:Choco Fins Spirit C1 46cm /White; Power Box
Rozsah plachet:7.5 – 9.5 m²
Technologie:HRS - High Resistance Skin
Kategorie:freeride
Výtlak:133 l
Poutka:4


Fanatic Gecko HRS 2016

Revoluce u klasického freeride boardu – tak by se dal nazvat projekt Sebastiana Wenzela, který vrací do hry výraz funboard.  Širší a tenčí Gecko je jedním z nejpřátelštějších freeride boardů na trhu. Surfování nikdy nebylo tak snadné jako na tomto plováku. Díky větší šířce a tenčímu tvaru vám pro skluz bude stačit méně výtlaku, což má pozitivní vliv na větrný rozsah a také na manévrovací schopnosti boardu. Gecko je velmi stabilní a vyvážené při halsách, i takový Duck jibe je tak doslova hračkou.

Perfektní distribuce výtlaku  a plochá paluba, přecházející v poměrně tenké hrany, dodává jezci dokonale stabilní a bezpečný pocit z jízdy. GECKO se při jibech krásně zařízne do vodní hladiny a vykrouží dokonale plynulý oblouk, jako na carvingových lyžích. Obrovskou předností plováku je rychlý a snadný nástup do skluzu. I ti, kdo ještě nikdy ve skluzu nejeli, se jen postaví, nastaví plachtu a budou ohromeni, jak snadné to je.

Vzhled boardu oživila nová trendy grafika. Plováky Gecko jsou tradičně dostupné hned ve 3 výrobních technologiích, od odolné HRS, přes nejprodávanější Bamboo Sandwich až po Hi-Tech konstrukci Innegra Carbon, určenou pro fajnšmekry.

Detaily:

  • Redukovaný hydrodynamický odpor díky 75° pintail zádi
  • Široká kompaktní outline pro rychlý nástup do skluzu a snadné manévry
  • Prodloužená délka a více paralelní outline u větších velikostí  (120+) pro lepší stabilitu a podporu skluzu
  • Výkonná csoop-rocker linie s vyšší přídí a menším úhlem zádi
  • Plochá paluba a tenké hrany pro ultimátní carvingové zážitky při halsách
  • Plochý panel s power V na zádi přechází do jemné konkávy směrem dopředu pro snazší nástup do skluzu a snadnou ovladatelnost

Testimonials:

Gecko LTD 112 (Windsurf UK 353 03/2016)

„…Instinktivně rychlý nástup do skluzu a zaručená spolehlivost dělají z plováku Gecko ohromující platformu pro všechny, kdo postupují k jízdě v silnějším větru a náročnějších podmínkách. Board hladce akceleruje a dosahuje výborných rychlostí, přitom se na něm vždy cítíte mimořádně bezpečně a jistě. Gecko je stabilní pod nohama, ostruha poskytuje dobrou zpětnou odezvu, takže dokonale vnímáte trakci plováku…“

Technologie - HRS:

Technolofie - HRS

Klasická technologie pro freeride plováky. Vysoce odolná kompozitní technologie, s vynikajícím poměrem pevnost / váha. Tenká a odolná vnější fólie zvyšuje pevnost plováku a chrání jej před mechanickým poškozením.

Technologie HRS, je pro svou mechanickou pevnost, dlouhodobou životnost konstrukce a v neposlední řadě zajímavou cenu, oblíbena u freeride plováků pro každodenní využití. Strategicky rozvržené a umístěné sklotextilní výztuhy zvyšují podélnou tuhost plováku.

U plováků Viper a Ripper je paluba opatřena ještě měkkou vrstvou z EVA pěny, která poskytuje jezdci dobrý grip a zejména dívky a děti ocení, že si při pádech neodřou končetiny, jako tomu často bývá u ostrého antiskluzového nášlapu.


Video: