fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Do odvolání doprava Geiss při platbě převodem ZDARMA. (Bude upraveno při potvrzení objednávky)
Poradenství po tel. 608 330 814, možnost případné změny velikostí, možnost individuálních odběrů po domluvě na prodejně, servis na vyžádání.

Přeji klidnou hlavu, zdraví a rád Vás opět všechny uvidím po zprovoznění prodejny, jsem zde pro Vás již od roku 1995.
Děkuji Martin Novotný

Fanatic Gecko 133 HRS - 2016

Doprava zdarma
Kód: 03681
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic
Naše cena: 19 900 Kč s DPH
Běžná cena: 33 900 Kč
Sleva: 14 000 Kč
{{cluster.nazev}}


Šířka:78 cm
Délka:246 cm
Váha:9.75 kg
Ostruha:Choco Fins Spirit C1 46cm /White; Power Box
Rozsah plachet:7.5 – 9.5 m²
Technologie:HRS - High Resistance Skin
Kategorie:freeride
Výtlak:133 l
Poutka:4


Fanatic Gecko HRS 2016

Revoluce u klasického freeride boardu – tak by se dal nazvat projekt Sebastiana Wenzela, který vrací do hry výraz funboard.  Širší a tenčí Gecko je jedním z nejpřátelštějších freeride boardů na trhu. Surfování nikdy nebylo tak snadné jako na tomto plováku. Díky větší šířce a tenčímu tvaru vám pro skluz bude stačit méně výtlaku, což má pozitivní vliv na větrný rozsah a také na manévrovací schopnosti boardu. Gecko je velmi stabilní a vyvážené při halsách, i takový Duck jibe je tak doslova hračkou.

Perfektní distribuce výtlaku  a plochá paluba, přecházející v poměrně tenké hrany, dodává jezci dokonale stabilní a bezpečný pocit z jízdy. GECKO se při jibech krásně zařízne do vodní hladiny a vykrouží dokonale plynulý oblouk, jako na carvingových lyžích. Obrovskou předností plováku je rychlý a snadný nástup do skluzu. I ti, kdo ještě nikdy ve skluzu nejeli, se jen postaví, nastaví plachtu a budou ohromeni, jak snadné to je.

Vzhled boardu oživila nová trendy grafika. Plováky Gecko jsou tradičně dostupné hned ve 3 výrobních technologiích, od odolné HRS, přes nejprodávanější Bamboo Sandwich až po Hi-Tech konstrukci Innegra Carbon, určenou pro fajnšmekry.

Detaily:

  • Redukovaný hydrodynamický odpor díky 75° pintail zádi
  • Široká kompaktní outline pro rychlý nástup do skluzu a snadné manévry
  • Prodloužená délka a více paralelní outline u větších velikostí  (120+) pro lepší stabilitu a podporu skluzu
  • Výkonná csoop-rocker linie s vyšší přídí a menším úhlem zádi
  • Plochá paluba a tenké hrany pro ultimátní carvingové zážitky při halsách
  • Plochý panel s power V na zádi přechází do jemné konkávy směrem dopředu pro snazší nástup do skluzu a snadnou ovladatelnost

Testimonials:

Gecko LTD 112 (Windsurf UK 353 03/2016)

„…Instinktivně rychlý nástup do skluzu a zaručená spolehlivost dělají z plováku Gecko ohromující platformu pro všechny, kdo postupují k jízdě v silnějším větru a náročnějších podmínkách. Board hladce akceleruje a dosahuje výborných rychlostí, přitom se na něm vždy cítíte mimořádně bezpečně a jistě. Gecko je stabilní pod nohama, ostruha poskytuje dobrou zpětnou odezvu, takže dokonale vnímáte trakci plováku…“

Technologie - HRS:

Technolofie - HRS

Klasická technologie pro freeride plováky. Vysoce odolná kompozitní technologie, s vynikajícím poměrem pevnost / váha. Tenká a odolná vnější fólie zvyšuje pevnost plováku a chrání jej před mechanickým poškozením.

Technologie HRS, je pro svou mechanickou pevnost, dlouhodobou životnost konstrukce a v neposlední řadě zajímavou cenu, oblíbena u freeride plováků pro každodenní využití. Strategicky rozvržené a umístěné sklotextilní výztuhy zvyšují podélnou tuhost plováku.

U plováků Viper a Ripper je paluba opatřena ještě měkkou vrstvou z EVA pěny, která poskytuje jezdci dobrý grip a zejména dívky a děti ocení, že si při pádech neodřou končetiny, jako tomu často bývá u ostrého antiskluzového nášlapu.


Video: