fanatic
tabou
ga sails
ga kites
np
select
simmer
unifiber
vandal

Fanatic SUP board Fly Air 10´4"

Doprava zdarma
Kód: 03979
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic
Naše cena: 14 900 Kč s DPH
Běžná cena: 25 900 Kč
Sleva: 11 000 Kč
{{cluster.nazev}}


Tloušťka:5.5” / 14 cm
Délka:10’4” / 315 cm
Ostruha:1 × Fly Air 19.5 cm US, 2 × Fly Air 12 cm glued
Technologie:Stringer Drop Stitch Light
Výtlak:284 l
Kategorie:inflatable SUP
Šířka:33” / 83.8 cm


Fly Air

FLY AIR
(nafukovací SUP board)

Fanatic Fly Air představuje špičku v třídě nafukovacích SUP boardů.  Špičková technologie, propracované tvary a vysoká kvalita provedení, to jsou klíčové atributy těchto boardů.

Tvary vychází z hard boardů řady Fly, jsou však uzpůsobeny nafukovací konstrukci. Od sezóny 2016 je použita nová Stinger Layer Light konstrukce, která zachovává všechny přednosti dvouvrstvé konstrukce, ale je o 25% lehčí.

Řada boardů Fly Air Premium zahrnuje 4 velikosti boardů s všestranným využitím. Plováky lze používat ve vlnách, pro vyjížďky na hladké vodě a např. na řece.

DETAILY:

 • Nová dvoucestná pumpa Fanatic Power Pump - 2 směrné pumpování pro obě, poté jednosměrné pro tlak
 • Nový komfortní a ergonomický batoh s extra polstrováním, 2 popruhy, bočním madlem, ooděleným prostorem pro pumpu a příslušenství
 • technologie Stinger Layer Light od nejlepšího světového výrobce
 • vysoká pevnost a možnost nafouknout na vysoký tlak = vyšší tuhost a rychlost
 • Diamond nášlapy pro perfektní grip
 • kvalitní materiály a pečlivý výrobní proces
 • 4 velikosti pro potřeby jezdců různých váhových kategorií
 • atraktivní potisk na palubě i dně boardu, dosud nedosažitelná kvalita
 • integrované boční ostruhy pro rychlejší přípravu k jízdě i balení
 • odnímatelná centrální US box ostruha (není třeba žádných nástrojů)
 • kvalitní nášlapy pro pohodlný grip, tažná oka
 • integrovaná síťka pro uppevnění vybavení (oblečení, lahev s pitím atd)
 • propracovaný transportní obal s vnitřními kapsami a popruhy přes rameno
 • kvalitní HP (High Pressure) pumpa s manometrem pro rychlé a snadné nafouknutí

Více o SUP:

Užijte si výhod úžasné zábavy a skvělého prostředku ke zlepšení kondice a bodybuildingu v podání relativně mladého ale velmi dynamicky se rozvíjejícího sportu -  SUP (Stand Up Paddling - pádlování ve stoje) nyní v praktické nafukovací podobě.

Kromě malého a kladného balení je velkou předností nafukovacích SUP plováků Fly Air univerzálnost jejich využití. Můžete si tak během dovolené dopřát adrenalin při sjíždění příbojových vln s pádlem v ruce, závodit s kamarády na hladké vodě lokálního rybníku či jezera, zažít velkou zábavu při sjíždění peřejí či šlajsen řeky, nebo si udělat romantickou vyjížďku při západu slunce se svojí polovičkou. Nekonečnou zábavu si s SUP boardem samozřejmě užijí vaše děti.

Pádlování ve stoje vám umožní posílit svaly vnitřního korzetu, které jsou důležité pro správné držení těla a pomůže vám zbavit se různých  neduhů způsobených sedavým typem života. Rozvijí cit pro stabilitu, zlepšuje držení těla a motorické schopnosti.

Díky promyšlené konstrukci a tzv. Dropstitch PVC Technologii ,kdy je nafukovací board uvnitř vyzpevněn statisíci vláken vedoucích od dna k palubě, které po nafouknutí vytvářejí jakousi suchou laminaci, je plovák velmi tuhý a budete tak velmi překvapeni jeho jízdními vlastnostmi. Fly Air je velmi rychlý a agilní board, který si svými vlastnostmi nijak nezadá s klasickou konstrukcí SUP boardů.

Výhodou je také velká odolnost vůči poškození. Materiál je neskutečně odolný, rozhodně se nemusíte bát, že byste při běžném užívání plovák nějak poničili. Díky přiložené vysoce účinné pumpě je nafouknutí boardu doslova hračkou a otázkou pár minutek. Taktéž vypuštění a sbalení boardu je dílem okamžiku. Praktický obal v podobě batohu usnad'nuje manipulaci a přenášení.

TECHNOLOGIE

STR:

Technologie využívající kombinaci kvalitních materiálů a středového stringeru poskytuje výborný poměr mezi pevností, tuhostí konstrukce, hmotností a v neposlední řadě cenou..

Technologie STR

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Součástí balení je komfortní přepravní bag s popruhy přes rameno, kvalitní high speed pumpa s manometrem, sada lepení a 2 integrované ostruhy a 1 odnímatelná hlavní ostruha (US box).

VIDEO: